Alumil Slovakia
Choose your local website
Education Training Header

Vzdelávanie a školenie

Education-Center-2

Akadémia ALUMIL

Ako spoločnosť považujeme znalosti za nevyhnutné pre našu spoluprácu, aby sme vybudovali silné partnerstvo. To je dôvod, prečo ALUMIL Group vytvorila špecifický inštitút s názvom „ALUMIL ACADEMY“ s cieľom poskytnúť našim partnerom znalosti a školenia v technických a obchodných záležitostiach. Naším cieľom je úzko spolupracovať s našimi partnermi, aby sme zvýšili ich znalosti o našich produktoch a našom podnikaní. Niet väčšej sily ako sú vedomosti a ich prenos z nášho inštitútu na našich partnerov je nevyhnutný pre ich rast a môže vydláždiť cestu k úspechu.

Vzdelávanie o produktoch ALUMIL

Rozsiahla škála hliníkových architektonických systémov ΑLUMIL, ako aj mnohé technické problémy, s ktorými sa môžete stretnúť počas vývoja projektov, si vyžadujú presné informácie, aby sme našim partnerom poskytli presné informácie. To je dôvod, prečo ALUMIL neustále vytvára vedomostný materiál s cieľom vzdelávať svojich partnerov.
Presnejšie povedané, ALUMIL ponúka konkrétne prezentácie a videá o svojich produktoch a organizuje špecifické školenia k novým produktom.
Education-Center-1