Alumil Slovakia
Choose your local website

Ocenenia

Ocenenia za precíznosť vo výrobe

 

V Grécku sme boli ocenení dvomi zlatými cenami a uznaní medzi najinovatívnejšími a najdynamickejšími odvetviami zameranými na verejnosť v kategóriách „Investície a stratégia“ a „Inovácie a nové technológie“. Naša spoločnosť bola jediným odvetvím extrúzie hliníka, ktoré v tejto súťaži získalo až dve zlaté ocenenia.

Superznačky Grécko

 

Počas 3 rokov (2016, 2018, 2019) sme vynikli ako „superznačka“ v kategórii „Stavebné materiály“. Spoločnosti volí porota podľa kritérií povedomia o značke, reputácie, spoľahlivosti, dlhodobej konzistentnosti a spoločenskej zodpovednosti v týchto oblastiach:

  • Trh (kvalita a cena produktu alebo služby)
  • Pracovné vzťahy (právne a transparentné fungovanie, pracovné prostredie a postupy)
  • Životné prostredie (ochrana životného prostredia a obmedzenie negatívneho vplyvu na životné prostredie)

Archiproducts Design Awards

Náš pokrokový a inovatívny hliníkový systém SMARTIA M630 PHOS nám v roku 2019 vyhral ocenenie v súťaži Archiproducts Design Awards. Toto je jedna z najznámejších architektonických webových stránok na svete, ktorá hostí veľké projekty, popredné spoločnosti a produkty a renomovaných ľudí z architektonickej vedy, ktorí ju navštevujú každý deň.

Ινστιτούτο Supply Chain

Ocenenia dodávateľského reťazca

 

 

Ďalšie zlaté ocenenie našej spoločnosti v roku 2018 sme získali tentokrát v kategórii „Chemický a ťažobný priemysel“ po dokončení nášho pokročilého dodávateľského reťazca. Podujatie zorganizoval Inštitút dodávateľského reťazca a spoločnosť Boussias Communications s cieľom poukázať na excelentnosť a inovácie v sektoroch dodávateľského reťazca a logistiky.

E-volution Awards

Sme hrdí na zlaté ocenenie v kategórii „Prevádzka a Backoffice“ z roku 2018 vo vysokej prestížnej a mimoriadne dôležitej súťaži. Okrem toho nám vývoj a prevádzka B2B (business-to-business) predajnej platformy „Môj Alumil“ získal 2 bronzové ocenenia v zodpovedajúcej kategórii „Najlepší B2B“ v rokoch 2016 a 2018.

Ocenenia Made in Greece

Panhelénska súťaž „Made in Greece Awards 2015“, ktorú organizuje Grécka marketingová akadémia pod záštitou Ministerstva hospodárstva, rozvoja a cestovného ruchu, udelila našej spoločnosti 3 najvyššie ocenenia:

  • „Cena za priemyselnú výnimočnosť“,
  • „Pochvala za excelentný vývoz“ a
  • „Čestné ocenenie za inovatívny produkt“

Grécka hodnota

 

Vďaka našej nepretržitej snahe „Budovať dokonalosť každý deň“ v roku 2015 sme boli ocenení ocenením „Technologická dokonalosť“ v súťaži „Grécka hodnota“. Súťaž organizovala Federácia priemyslu Grécka (SBE), v spolupráci s novinami „Kathimerini“. Aj v roku 2019 bol náš prezident a čestný prezident SBE pán Giorgos Mylonas ocenený za 30-ročnú prítomnosť našej spoločnosti v sektore architektonických hliníkových systémov.

Spoločnosť Alumil Group bola ocenená skupinou ICAP ako SKUTOČNÝ LÍDER

 

V roku 2010 sme získali titul „SKUTOČNÝ LÍDER“ za dosiahnutý vysoký výkon a pokrok. Ocenenie udelila skupina ICAP, jediná inštitúcia, ktorá oceňuje spoločnosti a skupiny, ktoré spĺňajú špecifické ciele a merateľné kritériá.

Oficiálny člen Európskej asociácie hliníka

 

V roku 2008 sa naša spoločnosť stala oficiálnym členom skupiny Európska asociácia hliníka. Fakt, ktorý predstavuje veľké medzinárodné uznanie dosahujúci nielen ďalší obchodný cieľ, ale aj jedinečný rozdiel v priemysle extrúzie hliníka v Grécku. Sme hrdí na to, že sme prvým gréckym priemyslom extrúzie hliníka, ktorý sa pridáva do uzavretého klubu Európskej asociácie hliníka pozostávajúceho z pridružených členov výrobcov systémov.

 

 

GrowthPlus Europe's 500

 

Získali sme celkovo 8 ocenení (1996, 1998, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 a 2007) ako jedna z najznámejších 500 dynamicky sa rozvíjajúcich spoločnosti v Európe. Tieto ocenenia majú pre našu spoločnosť veľký význam, pretože vyzdvihujú náš príspevok k zvyšovaniu zamestnanosti nielen na domácej, ale aj na európskej úrovni.