Alumil Slovakia
Choose your local website

SPECIFIKATOR

Všetko o architektovi

Každý projekt, do ktorého sa pustíte, predstavuje novú výzvu. Sme tu, aby sme vám pomohli uskutočniť vaše predstavy prostredníctvom moderných hliníkových systémov, ktoré dokážu splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Každý projekt, do ktorého sa pustíte, predstavuje novú výzvu. Sme tu, aby sme vám pomohli uskutočniť vaše predstavy prostredníctvom moderných hliníkových systémov, ktoré dokážu splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky.

PODPORA

Po vašom boku v každej fáze

Bez ohľadu na fázu vášho projektu vám poskytneme podporu a preskúmame najlepšie riešenia. Naši skúsení konzultační inžinieri z nášho obchodného oddelenia sú vám vždy k dispozícii a poskytujú vám konštrukčné riešenia šité na mieru pre váš projekt.
Novinky

Medzinárodný certifikát Cradle to Cradle Certified® Silver

Spoločnosť ALUMIL sa stala prvou gréckou spoločnosťou vyrábajúcou architektonické hliníkové systémy s medzinárodným certifikátom Cradle to Cradle Certified® Silver pre širokú škálu svojich výrobkov. Ide o celosvetový štandard pre bezpečné a udržateľné, kruhové výrobky vytvorené so zodpovednosťou voči životnému prostrediu.

Zistite viac
NOVÝ VÝROBOK

SMARTIA MF65: Prehľad

Náš nový výrobok pre dvojkrídlové dvere nie je len vysokoúčinný tepelnoizolačný systém, ale je aj príťažlivý na pohľad. Tenké hliníkové profily unesú až 140 kg na jeden otvor a ideálne kombinujú robustnosť a minimálnu estetiku.

Nájdite
Novinky

Zážitkové centrum Ellinikon: Systémy ALUMIL v novom orientačnom bode

Obnova mesta Ellinikon je jedným z najvýznamnejších prebiehajúcich projektov v Grécku a v celej Európe. Spoločnosť ALUMIL sa na projekte podieľala prostredníctvom systému závesných stien SMARTIA M7 s vysokou energetickou účinnosťou.

Zistite viac
Povedali pre nás

Urban Soul Project

"So spoločnosťou ALUMIL máme vynikajúcu spoluprácu na niektorých z našich najnáročnejších projektov. Vysoká kvalita a schopnosť vyrábať špeciálne rámové konštrukcie sú jedinečné vlastnosti spoločnosti ALUMIL. Najmä pri projekte "Zeus is Loose" bola otázka rámov kritická vzhľadom na ich veľkosť (v skutočnosti sa otvorila celá fasáda, odstránili sa výplňové steny a zostal len konštrukčný rám)."

Tasos Georgantzis

Povedali pre nás

"Hlavným prvkom tejto jedinečnej "jaskyne" (pozn. red. pre "Ncaved House") bol veľký, orámovaný výhľad na more na východe a vnútorné átriá na západe, ktoré zjednocujú všetky interiéry s krajinou. Minimálne hliníkové systémy ALUMIL nám pomohli dosiahnuť presne tento účel. Použili sme posuvný systém SUPREME S650 radu PHOS a táto voľba sa ukázala ako opodstatnená, pretože ponúka funkčnosť a sofistikovaný dizajn."

Iliana Kerestetzi

Povedali pre nás

Aristides Dallas Architects

"Hranica medzi interiérom a exteriérom sa stráca a priestor pod jedinou betónovou doskou pôsobí jednotne." (hovorí o projekte "Lap Pool House"). "Tento dizajnérsky zámer bol dotvorený použitím špeciálneho systému ALUMIL, ktorý otvoril priestor. Toto uhlové otvorenie zvýrazňuje abstraktný dizajn budovy a zdôrazňuje zjednotenie vzťahu medzi interiérom a exteriérom a výhľad na horizont."

Aristides Dallas

POSLITE NAM SVOJ PROJEKT

Vaše projekty nás inšpirujú!

Každý váš nový projekt rozpráva nový príbeh. Sme pripravení si ho prečítať a vyzdvihnúť. Pošlite nám informácie o projektoch, v ktorých ste použili systémy ALUMIL, aby sme ich mohli zverejniť na našej webovej stránke.