Alumil Slovakia
Choose your local website
Innovation

Inovácia, dizajn, výkon

cutting-edge-research

Špičkový výskum

Spoločnosť ALUMIL vyrába vysokokvalitné hliníkové systémy, ktoré sú navrhnuté a vyvinuté inovatívnym oddelením výskumu a vývoja skupiny a následne testované a certifikované medzinárodne akreditovanými certifikačnými inštitútmi a laboratóriami, ako je ift Rosenheim (Nemecko), A. A. M. A. (USA), Istituto Jordano (Taliansko), CSTB (Francúzsko), ATG (Belgicko), EXOVA (Spojené kráľovstvo) a mnoho ďalších.

Výskum a vývoj je súčasťou našej DNA. Naši skúsení a špeciálne vyškolení inžinieri navrhujú nové systémy a neustále vymýšľajú technické riešenia.
V moderných laboratóriách spoločnosti prebieha výskum systémov, ktoré zahŕňajú vynikajúci dizajn, špičkový výkon a vynikajúcu energetickú účinnosť. Používaním najmodernejších zariadení (napr. 3D tlačiarne, CNC stroje) a vďaka nášmu pokročilému testovaciemu centru sme vždy v popredí technologického vývoja – vždy o krok vpred.

Okrem toho udržiavame spoluprácu s poprednými európskymi univerzitami a výskumnými centrami a sme v priamom kontakte s oddeleniami výskumu a vývoja renomovaných výrobcov hliníkových systémových doplnkov. Preto nie je náhoda, že naše produkty sú certifikované najuznávanejšími inštitútmi na svete.

Dokážeme zrealizovať vašu víziu

Náš výskum a vývoj je schopný ponúknuť prispôsobené riešenia pre projekty, ktoré vyžadujú špeciálne navrhnuté systémy alebo typológie. Odborná úroveň našich inžinierov spolu s flexibilitou našich výrobných procesov vďaka vysokej vertikálnej integrácii nášho závodu vedú k výnimočným výsledkom, najmä ak ide o riešenia na mieru. Všimnite si, že sme nedávno vyvinuli jeden z najsofistikovanejších hi-tech prispôsobených okenných systémov v mene spoločnosti Google Inc. v New Yorku. Vyspelá technologická úroveň v kombinácii so schopnosťou poskytovať riešenia šité na mieru z nás robí jednu z najkonkurencieschopnejších spoločností v tomto odvetví na celom svete.
realise-your-vision
advanced-testing-center-1

Pokročilé testovacie centrum

Prísne testovacie procesy pre najlepšie výsledky

Spoločnosť ALUMIL meria a certifikuje výkon svojich produktov vo svojich najmodernejších testovacích zariadeniach v úzkej spolupráci s renomovaným nemeckým skúšobným inštitútom ift Rosenheim. Vďaka použitiu pokročilého vybavenia, certifikovaného ift Rosenheim, môžeme merať a certifikovať úroveň výkonu rôznych charakteristík:

 • Vodotesnosť – EN 1027
 • Priepustnosť vzduchu – EN 1026
 • Odolnosť proti zaťaženiu vetrom – EN 12211
 • Odolnosť proti vlámaniu – EN 1627:2011
 • Náraz mäkkého a ťažkého telesa – EN 13049
 • Prevádzkové sily – EN 12046 – 1:2003
 • Prevádzkové sily – EN 12046 – 2:2003
 • Stanovenie odolnosti proti navíjaniu – EN 14608:2004 – 06
 • Stanovenie odolnosti proti statickému krúteniu – EN 14609:2004 – 06
 • Požiadavky na stavebné kovanie a skúšobná metóda na okná a dvere s výškou okien – EN 13126 – 8:2006 – 02
 • Zníženie hluku – EN 717