Alumil Slovakia
Choose your local website
Header Consulting Services

Poradenské služby

Podporujeme vás krok za krokom

ALUMIL má nadnárodný inžiniersky tím s viac ako 100 inžiniermi z 20 rôznych krajín. Okrem toho má ALUMIL pokročilé oddelenie inžinierov s rozsiahlymi projektami, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť, či už ide o dizajn, technickú podporu alebo riadenie projektov. Ruka v ruke spolupracujeme s vývojármi už od fázy návrhu projektu, aby sme ponúkli riešenia, ktoré optimalizujú náklady pri dodržaní požiadaviek každej budovy.

Náš inžiniersky tím ponúka komplexné technické a inžinierske služby pre veľké stavebné projekty po celom svete, pričom úzko spolupracuje s architektami, vývojármi, stavebnými spoločnosťami a výrobcami.

Inžinieri spoločnosti Alumil identifikujú požiadavky projektu a potreby zákazníka, klientovi poskytujú predbežné návrhy a rozpočtový prístup. Konzultačný proces sa zameriava na správny výber systému prostredníctvom širokého portfólia produktov tým, že chráni zákazníka pred neočakávanými skúsenosťami na trhu.

Complete-Solutions
Poskytovanie kompletných riešení a detailných technických plánov architektom, stavebným firmám a výrobcom pomocou najmodernejšieho počítačového softvéru (napr. ALUMILCAL).
Príprava komplexných projektových zložiek s podrobnými technickými riešeniami a navrhovanými systémovými špecifikáciami a typológiami, certifikáciami, nákladmi, plánom projektu atď.
Project-Folders
Aluminium-Systems
Navrhovanie nových hliníkových systémov v spolupráci s pokročilým oddelením VaV spoločnosti ALUMIL s cieľom obohatiť sortiment spoločnosti a plne vyhovieť potrebám zákazníkov.
Monitorovanie vývoja veľkých stavebných projektov a ponuka pomoci pri riadení projektov, aby sme sa uistili, že výrobcovia hliníka dodržiavajú špecifikácie a pokyny spoločnosti ALUMIL.
Large-Scale-Projects

Dokážeme vašu víziu zrealizovať

Sme schopní ponúknuť riešenia na mieru pre projekty, ktoré vyžadujú špeciálne navrhnuté systémy alebo typológie. Odborná úroveň našich inžinierov spolu s flexibilitou našich výrobných procesov vďaka vysokej vertikálnej integrácii nášho závodu vedú k výnimočným výsledkom, najmä ak ide o riešenia na mieru. Všimnite si, že sme nedávno vyvinuli jeden z najsofistikovanejších hi-tech prispôsobených okenných systémov v mene spoločnosti Google Inc. v New Yorku. Naša vysokovyspelá technologická úroveň v kombinácii s našou schopnosťou poskytovať riešenia šité na mieru z nás robí jednu z najkonkurencieschopnejších spoločností v tomto odvetví na celom svete.

Contact Our Sales Engineering Team

Choose Files

Or
Drag and Drop