Alumil Turkey
Choose your local website

Haberler

İhtiyacınızı kolayca ve hızlıca bulun
Ara
Aralık 2023
Bravo Sürdürülebilirlik Ödülleri’nden Alumil’e Üst Üste 3. Ödül!
Şirketimiz, Bravo Sürdürülebilirlik Ödülleri 2023 etkinliğinde üçüncü kez ödüle layık görüldü ve "Çevre" kategorisinde "Kaynak Yönetimi, Ham Maddeler ve Çevresel Ayak İzi" teması altında öne çıktı. Tüm mimari profillerimizin üretiminde %60 geri dönüştürülmüş alüminyum kullanma taahhüdümüze istinaden aldığımız, TÜV AUSTRIA tarafından tarafımıza verilen "OK Recycled" sertifikası 12 Aralık'ta gerçekleşen etkinlikte öne çıkan konulardan biriydi.
Kasım 2023
Loop 60: Sertifikalı Geri Dönüştürülmüş Alüminyum
Loop 60 sayesinde; yüksek performanslı, çevresel sorumluluk anlayışına kararlılıkla bağlı alüminyum sistemler sunuyor, yaşam kalitesi yükseltme misyonumuza sürdürülebilir şekilde bir adım daha yaklaşıyoruz.
Mayıs 2023
Sürdürülebilir Mükemmellik: %60 Geri Dönüştürülmüş Alüminyum İle Mimari Sistem Üreten, "OK Recycled" Sertifikalı Bir Şirket Olarak Sektöre Yön Veriyoruz!
Alumil olarak, iş stratejimizin temelinde sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi prensipleri var. Yeşil gelişim modeli çerçevesinde çevresel etkimizi en aza indirmek için kararlı adımlar atmaktayız. TÜV Austria'nın "OK Recycled" sertifikasını elde etmek, yapı mükemmelliğine olan kararlılığımızın önemli kilometre taşlarından birisi.
SUPREME S650 e-MOTION: Yeni yenilikçi mekanizma
SUPREME S650 PHOS'un otomatik versiyonu olan SUPREME S650 e-MOTION, artık eskisinin yerini alacak yeni bir mekanizmaya sahip. Yeni mekanizma, SUPREME S650 PHOS serisinin tüm mevcut profilleriyle işbirliği yapabildiğinden, bu ileriye doğru çok olumlu bir adımdır.
Nisan 2023
Sükut Altındır: Uluslararası Gürültü Farkındalık Günü Neden Önemlidir?
1996 yılından beri, Nisan ayının son Çarşamba günü, dünya genelinde Uluslararası Gürültü Farkındalık Günü olarak kabul edilir. Günün amacı, İletişim ve Akustik Merkezi tarafından gürültünün işitme, sağlık ve yaşam kalitesi üzerindeki zararlı etkilerine dikkat çekmek olarak belirlenmiştir. Gürültü, dünya genelinde 450 milyondan fazla insanı etkileyen işitme kaybının önde gelen nedenlerinden biridir.
Şubat 2023
Ülkemize Geçmiş Olsun
6 Şubat günü ülkemiz tarihinin en büyük doğal afetini yaşadık. 10 ilimizi doğrudan etkileyen deprem felaketi, büyük bir tahribata neden oldu.
Ağustos 2022
SUPREME SD95 giriş kapısı sisteminin Pasif Evlere uygunluğu sertifikalandırıldı
SUPREME SD95, ALUMIL tarafından üretilen ve tüm dünyada birçok farklı projede kullanılan, dayanıklı ve şık bir giriş kapısı sistemi. Sistem yakın zamanda Pasif Ev Enstitüsü tarafından sertifikasyona layık görüldü. Bu ödül sıcak, ılıman iklim kuşağındaki performansı için verildi.
Mayıs 2022
Ellinikon Experience Centre: ALUMIL'in yeni dönüm noktasındaki sistemleri
Ellinikon'daki kentsel dönüşüm, ülkede en çok beklenen ve Avrupa'da devam eden en önemli projelerden biri. Ellinikon Deneyim Merkezi artık halka açık ve ilk günden itibaren ziyaretçilerini etkiledi.
Yangına dayanıklı sistemler: ALUMIL, EL.I.PY.KA'nın 2. Uluslararası Konferansında Gümüş Sponsor oldu
Helenik Yapıların Yangından Korunması Enstitüsü'nün (EL.I.PY.KA) 2. Uluslararası Konferansı, 20 ve 21 Mayıs tarihlerinde Selanik Konser Salonu'nun K2 binasında gerçekleşti.
ALUMIL: Giydirme cephe sistemi için Pasif Ev sertifikasına sahip ilk Yunan şirketi
SMARTIA M7, olağanüstü ısı yalıtımı ve yüksek düzeyde statik sağlamlık, güvenlik, ses yalıtımı ve işlevsellik sunabilen eksiksiz bir giydirme cephe sistemidir.
Alumil: Mimari alüminyum sistemlerde Cradle to Cradle® Gümüş Sertifika başarısına ulaşan ilk Yunan şirketi
Geri dönüşümlü “yeşil alüminyum” üretimine önemli yatırımların ardından, entegre mimari sistemler için Çevresel Ürün Beyanları (EPD'ler) ile ödüllendirilen bir şirket olarak, Alumil geniş bir ürün yelpazesi için uluslararası Cradle to Cradle®Gümüş Sertifika alan ilk Yunan mimari alüminyum sistem şirketi olma onuruna erişti.
Nisan 2022
ALUMIL'in Başkanı ve CEO'su 7. Delfi Ekonomik Forumu'nda konuşmacı idi
Georgios Milonas, 7. Delfi Ekonomik Forumu'nda resmi bir konuşmacıydı. Bu yılki toplantının ana teması “Yeni Gerçekler” idi ve ekonomik, ticari ve siyasi toplulukların üyeleri çeşitli uluslararası konuları tartıştı.
SUPREME S650 PHOS Eclipse & SUPREME S700: Üstten asılı sineklik çözümleri
Üstten asılı sineklik çözümleri seçeneği sunan iki premium sistem, sineklerden koruyarak yaşam kalitesini yükseltmekte ve aynı zamanda iç mekanlara doğal havalandırma sunmaktadır.
AMIRI: ALUMIL'in sistemleri Las Vegas'taki lüks bir perakende satış alanında “ışıldıyor”
Giyim, ayakkabı ve aksesuar satan tanınmış premium sokak giyim markası yakın zamanda yeni lüks perakende alanını Wynn Resort içinde açtı ve ALUMIL'in sofistike alüminyum sistemlerini tercih etti.
Mart 2022
Georgios Milonas yılın en iyi “Uluslararası Düzeyde Gelişen Girişimcisi” seçildi
Ernst & Young tarafından düzenlenen “Yılın Girişimcisi” yarışmasında, ALUMIL’in Başkanı ve CEO’su uluslararası duruşu ve şirketin yıllar içerisindeki global performansından dolayı ödüle layık görüldü.
FÖRENA: ALUMIL sistemleri Manhattan’da tüm ilgiyi üzerine topladı
New York, Manhattan’ın Chelsea bölgesinde 12 katlı bir bina yükseliyor. Bu yeni modern bina, Altıncı Cadde 540 numarada yer alıyor. FÖRENA, civarın kentsel peyzajına taze bir soluk getiren yeni bir yerleşim çözümü.
SMARTIA PG115P ITHACA: Yüksek estetiğe sahip modern pergola
Pergolalar, dış alanların işlevselliğini ve estetiğini büyük ölçüde etkilemeleri sebebiyle bu alanların olmazsa olmazlarıdır. ALUMIL’in yeni biyoiklimsel pergolası SMARTIA PG115P ITHACA mükemmel bir performans imkanı sunuyor ve modern tasarımı ile göze çarpıyor.
ALUMIL Akademi, Mimari Alüminyum Akademisine dönüştü
ALUMIL’in başarılı okulu, alüminyum üretim alanında yeni bir organizasyona dönüşerek, iki lider teknoloji şirketi ve Yunanistan’ın en saygın iki üniversitesi ile ortaklığa giriyor.
Şubat 2022
SMARTIA MF65: Yüksek Kaliteli, Isı Yalıtımlı, Kayar Katlanır Kapı Sistemi
ALUMIL'in yeni katlanır kapı sistemi SMARTIA MF65, sadece yüksek performanslı bir sistem olmakla kalmıyor, aynı zamanda göze de hitap ediyor.
ALUMIL, Yunanistan İskeçe’de bulunan fabrikasını yeniden açıyor
2021 yılı ALUMIL için bir dönüm noktasıydı. Grup’un cirosu rekor tutarlara ulaştı (tahmin edilene göre 2020’ye kıyasla %30, yani 74 milyon Euro artarak 315 milyon Euro’ya ulaştı) ve ALUMIL’in sonuca giderken odağına planlama, sıkı çalışma ve inancı almasıyla her durumun üstesinden gelebileceğini kanıtlamış oldu.