Alumil Turkey
Choose your local website

Haberler

İhtiyacınızı kolayca ve hızlıca bulun
Ara
Şubat 2021
Batum'daki Orbi Kuleleri projesinde ALUMIL tercih edildi.
"Orbi Kuleleri", Batum'da son on yılın en iddialı projelerden biri. Her biri 160 metrelik, birbiriyle aynı iki gökdelen, Khimshiashvili caddesinin odak noktası haline geldi. Dünyanın en büyük otel komplekslerinden birini oluşturan iki muhteşem binanın her biri 45 kattan oluşuyor. İki kulede toplam 5000 oda ve daire bulunuyor ve mağazalar, restoranlar, kafeler, etkileyici yüzme havuzları ve spa merkezleri daha zengin bir yaşam deneyimi sunuyor.
ALUMIL'in yeni bahçe duvarı sistemlerini keşfedin!
ALUMIL'in 3 yeni bahçe duvarı sistemi; sağlamlıkları, geniş teknik çözüm yelpazeleri ve projeye özel çözümleri ile benzersiz sonuçlar yaratmaktadır. Yüksek kalite ve projeye özel çözüm seçenekleri şirketimizin geliştirdiği her ürün için temel bir değerdir.
Dünya çapında bir mimari kutlama - "ArXellence 2" Ödül Töreni
"ArXellence 2", Uluslararası Mimarlar Birliği (UIA) tarafından onaylanan ve UNESCO'nun uluslararası standartlarını uygulayan UIA Uluslararası Yarışmalar Komisyonu (ICC Konseyi) ile yakın işbirliği içinde yürütülen, ALUMIL'in düzenlediği uluslararası mimari fikirler yarışmasıdır. Yarışma, her aşama (vizyon ve başvuru çağrısından son başvurulara ve değerlendirilmelerine kadar) tamamlandıktan sonra yüksek kalitede bir çevrimiçi Ödül Töreni ile başarıyla sonuçlandı.
ALUMIL, toz boyada en yüksek kalite sertifikasını aldı
Şirketimiz, GSB International tarafından alüminyum mimari sistemlerde Premium Coater ve Sea Proof Plus sertifikası verilen ilk Yunanistan şirketi oldu.
ArXellence 2 | Online Ödül Töreni
Online Ödül Töreni 23 Şubat 2021'de gerçekleştirilecektir. Ödül töreni, izleyicilere bu kadar ilginç projelerin arkasındaki ekiplerle vizyonlarını anlamak için tanışma fırsatı verdiğinden "Arxellence 2" yarışmasının genel başarısının kilit unsurudur.
Ocak 2021
ALUMIL'in 2020'deki en önemli 12 etkinliği
Yüksek kaliteli ürünlerin geliştirilmesine devam ederken eşzamanlı olarak şirketimizin uluslararası varlığı da güçlendi.
Aralık 2020
Çevre dostu bir gelecek için geri dönüşüme yatırım yapıyoruz
Alumil, Yunanistan'daki tesislerimizde yakın zamanda kurulan yeni bir alüminyum hurda ayırma ünitesi için 4.6 milyon avro yatırım yaptı. Ayırma işlemi, mekanik ve manyetik teknoloji ile X-ışını teknolojisini içermektedir.
SMARTIA M78: Yeni Panel Cephe Sistemimizi keşfedin
Modern yapı endüstrisinde "vakit nakittir". Bu nedenle, inşaat projeleri planlanan bütçeyi aşmadan son teslim tarihlerine uymalıdır. ALUMIL SMARTIA M78, kalite ve imalat kolaylığını birleştiren uygun maliyetli bir çözüm olduğundan yukarıda belirtilen hedeflerin her ikisine de ulaşmaya katkıda bulunabilecek bir panel cephe sistemidir.
Brighton'daki 'The Scape' Projesi: ALUMIL öğrenci yurtlarında geleceği kucaklıyor
Son yıllarda, çok sayıda genç, tercih ettikleri alandaki en iyi üniversiteyi bulmak için Avrupa'da dolaşıyor. Sonuç olarak, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilen ve günlük yaşam deneyimini tamamlayan modern konaklama arayışı, her zamankinden daha önemli hale geldi.