Alumil Turkey
Choose your local website

Ödüller

Üretimde Mükemmellik Ödülleri

" Yatırımlar ve Strateji" ile "inovasyon ve yeni teknolojiler" kategorilerinde Yunanistan'ın en yenilikçi, dışa dönük ve dinamik endüstrileri arasında yer aldık ve iki tane altın ödül kazandık. Şirketimizin bu yarışmada iki altın ödül kazanan tek alüminyum ekstrüzyon işletmesi olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.

Superbrands Yunanistan

Üç yıl boyunca (2016, 2018, 2019) Yapı Malzemeleri kategorisinde Süper marka olarak öne çıktık. Şirketler, jüri tarafından aşağıdaki alanlarda marka bilinirliği, itibar, güvenilirlik, uzun vadeli tutarlılık ve kurumsal sorumluluk kriterlerine göre oylanır:

  • Pazar (Ürün veya Hizmet Kalitesi ve Fiyat)
  • İş ilişkileri (Yasal ve Şeffaf operasyon, Çalışma ortamı ve Uygulamalar)
  • Toplum (Sponsorluklar, Kültürel ve Sosyal Girişimler)
  • Çevre (Çevrenin Korunması ve olumsuz çevresel etkinin kısıtlanması)

Archiproducts Tasarım Ödülleri

Gelişmiş ve yenilikçi alüminyum sistemimiz SMARTIA M630 PHOS 2019 yılında bize Archiproducts Tasarım Ödülü kazandırdı. Bu, büyük projeleri, önde gelen şirket ve ürünleri ve kendisini her gün ziyaret eden, mimarlık biliminin ünlü insanlarını konuk eden dünyanın en ünlü mimarlık web sitelerinden biridir.

Ινστιτούτο Supply Chain

Tedarik Zinciri Ödülleri

Şirketimize 2018 yılında verilen bir altın ödül de gelişmiş tedarik zincirimizi tamamladıktan sonra bu kez " Kimya ve Madencilik Endüstrisi" kategorisinden geldi. Etkinlik, Tedarik Zinciri ve Lojistik sektörlerinde mükemmelliği ve yenilikçiliği ön plana çıkarmayı amaçlayan Tedarik Zinciri Enstitüsü ve Boussias Communications tarafından düzenlendi.

E-volution Ödülleri

2018 yılında prestijli ve özel bir öneme sahip bir yarışmada " Operasyonlar ve Arka Ofis" kategorisinde aldığımız Altın Ödülle gurur duyuyoruz. Ayrıca, B2B satış platformu "My Alumil" i geliştirme ve işletme faaliyetleri de bu alandaki " En İyi B2B" dalında 2016 ve 2018 yıllarında bize iki bronz ödül kazandırdı.

Made in Greece Ödülleri

Şirketimiz, Yunanistan Pazarlama Akademisi tarafından Ekonomi, Kalkınma ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen "Panhellenic" yarışma "Made in Greece Awards 2015" etkinliğinden 3 birincilik ödülüyle döndü:

  • "Endüstriyel Mükemmellik Ödülü",
  • "İhracatta Mükemmellik Övgüsü" ve
  • "Yenilikçi Ürün Fahri Ödülü"

Greek Value

 

"Her Gün Mükemmelliği İnşa Etmek" amacıyla durmaksızın gösterdiğimiz çabalar sonucunda 2015 yılında "Greek Value" yarışmasında "Teknolojide Mükemmellik" ödülüne layık görüldük. Yarışma, Yunanistan Sanayi Federasyonu (SBE) tarafından "Kathimerini" gazetesi ile işbirliği içinde düzenlendi. Ayrıca 2019 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız ve SBE Onursal Başkanı Giorgos Mylonas'a, şirketimizin mimari alüminyum sistemler sektöründe 30 yıldır sürdürdüğü faaliyetlerinden ötürü ödül takdim edildi.

Alumil Group, ICAP Group tarafından GERÇEK LİDER olarak seçildi

2010 yılında, gösterdiğimiz yüksek performans ve kaydettiğimiz ilerleme dolayısıyla " GERÇEK LİDER" unvanını almaya hak kazandık. Ödül, belli hedefleri ve ölçülebilir kriterleri karşılayan şirket ve gruplara ödül veren tek kuruluş olan ICAP tarafından verildi.

Avrupa Alüminyum Birliği Resmi Üyesi

2008 yılında şirketimiz, Avrupa Alüminyum Birliği'ne katılarak resmi üye oldu. Bu, uluslararası ölçekte itibar kazandıran bir konum, aynı zamanda ulaşılmış bir şirket hedefidir. Ama bunun da ötesinde Yunanistan alüminyum ekstrüzyon sektörü için emsali olmayan bir başarıdır. Sistem üreticilerinin iştiraklerinden oluşan kapalı kulüp niteliğindeki Avrupa Alüminyum Birliği'ne katılan ilk Yunan alüminyum ekstrüzyon tesisi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

GrowthPlus Europe’s 500

Avrupa'nın ilk 500 dinamik olarak gelişen şirketinden biri olarak toplamda 8 ödül (1996, 1998, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 ve 2007) kazandık. Bu ödüller şirketimiz için çok önemli çünkü istihdam artışına sadece yurt içinde değil Avrupa düzeyinde de yaptığımız katkıyı vurguluyor.