Alumil Turkey
Choose your local website
Header Consulting Services

Danışmanlık hizmetleri

Size her adımda destek veririz

ALUMIL 20 ülkeden 100'ü aşkın mühendise ev sahipliği yapan çok uluslu bir mühendislik ekibine sahiptir. Ayrıca, ALUMIL bünyesinde tasarım, teknik destek ve proje yönetimi konularında özel bir özen gerektiren büyük çaplı projelerde görev alan ekiplerin yer aldığı bir ileri mühendislik departmanı da bulunmaktadır. Her binanın gereksinimlerine bağlı kalarak optimum maliyetli çözümler sunmak üzere projenin tasarım aşamasından itibaren geliştiricilerle kol kola çalışırız.

Mühendislik ekibimiz, dünyanın dört bir yanındaki büyük inşaat projelerinde mimarlar, proje geliştiricileri, inşaat firmaları ve uygulayıcılar ile yakın işbirliği içinde teknik ve mühendislikle ilgili alanlarda kapsamlı hizmetler sunar.

Alumil mühendisleri, proje gereksinimlerini ve müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek müşteriye ön tasarımlar ve ortalama bir bütçe sunar. Danışmanlık sürecinde amaç, geniş ürün portföyü ile müşterinin pazarda sürprizlerle karşılaşmasını önleyerek doğru sistemin seçilmesidir.

Complete-Solutions
Son teknoloji ürünü bilgisayar yazılımları (örn. ALUMILCAL) ile mimarlara, inşaat firmalarına ve uygulayıcılara eksiksiz çözümler ve ayrıntılı teknik planlar sunar.
Ayrıntılı teknik çözümler ile sistem özelliği ve tipoloji önerileri, sertifikalar, maliyetler, proje planı vb. içeren kapsamlı proje klasörleri hazırlar.
Project-Folders
Aluminium-Systems
Şirketin ürün yelpazesini zenginleştirmek ve müşteri ihtiyaçlarına yüzde yüz cevap vermek üzere ALUMIL'in gelişmiş AR-GE departmanı işbirliğiyle yeni alüminyum sistemleri önerir.
Alüminyum uygulayıcılarının ALUMIL şartnamelerine ve yönergelerine uyduklarından emin olacak şekilde büyük inşaat projelerinin geliştirme sürecini izler ve proje yönetim desteği verir.
Large-Scale-Projects

Vizyonunuzu hayata geçirebiliriz

Özel olarak tasarlanmış sistemler veya tipolojiler gerektiren projeler için özelleştirilmiş çözümler sunabiliriz. Mühendislerimizin uzmanlığı ve tesisimizin dikey entegrasyonunun sağladığı üretim süreci esnekliği sayesinde projeye özel çözümler başta olmak üzere pek çok alanda olağanüstü sonuçlar alırız. Kısa bir süre önce New York'ta Google Inc. adına en ileri yüksek teknolojik donanıma sahip özel pencere sistemlerinden birini geliştirdiğimizi belirtmek isteriz. İhtiyaca özel çözümler sunma kapasitemizle son derece gelişmiş teknolojimizin buluşması, bizi bu sektörün, yeryüzündeki en rekabetçi şirketlerden biri haline getirir.

Contact Our Sales Engineering Team

dosya seç

Or
sürükle ve bırak