Alumil Turkey
Choose your local website

ArXellence 3 için geri sayım başladı Güncel bilgiler için kayıt olun

MİMARLAR

Mimar hakkında her şey

Üstlendiğiniz her proje yeni bir meydan okumayı temsil eder. En zorlu gereksinimleri bile karşılayabilen gelişmiş alüminyum sistemler aracılığıyla vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız.

Üstlendiğiniz her proje yeni bir meydan okumayı temsil eder. En zorlu gereksinimleri bile karşılayabilen gelişmiş alüminyum sistemler aracılığıyla vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız.

DESTEK

Her aşamada yanınızdayız

Projeniz hangi aşamada olursa olsun, size destek sağlıyor ve sizin için en iyi çözümleri araştırıyoruz. Satış departmanımızdaki deneyimli Danışman Mühendislerimiz, projenize özel tasarım çözümleri sunarak her zaman hizmetinizdedir.
Haberler

Loop 60: Sertifikalı Geri Dönüştürülmüş Alüminyum

Loop 60 sayesinde; yüksek performanslı, çevresel sorumluluk anlayışına kararlılıkla bağlı alüminyum sistemler sunuyor, yaşam kalitesi yükseltme misyonumuza sürdürülebilir şekilde bir adım daha yaklaşıyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Yeni Ürün

SMARTIA MF65 Değerlendirmesi

Kayar katlanır sistemler için yeni ürünümüz, yüksek performanslı ısı yalıtımlı bir sistem olmasının yanı sıra göze de hitap ediyor. İnce alüminyum profiller, kanat başına 140 kg'a kadar taşıyabilir ve sağlamlık ile minimal estetiği en iyi şekilde bir araya getirir.

Keşfedin
Haberler

Cradle to Cradle Sertifikası®

Alumil uluslararası Cradle to Cradle® Gümüş Sertifika alan ilk Yunan mimari alüminyum sistem şirketi olma onuruna erişti. Dış cephe, menteşeli ve kayar kapılar ile pencere sistemlerini içeren toplam 34 Alumil sistemi bu prestijli ödüle ulaştı.

Daha Fazla Bilgi

Projenizin gereksinimleri konusunda yardım alın

Projenizin gereksinimleri konusunda yardım alın

İş Ortaklarımızdan

Bizimle işbirliği yapan mimarlar ne diyor

Aristides Dallas Architects

"İç ve dış mekan arasındaki sınır kayboluyor ve beton tek kirişin altındaki alan bütünleşmiş hissi veriyor" (Lap Pool House projesinden hakkında). "Bu tasarım amacı, alanı açan Alumil özel sistemlerinin kullanımıyla gerçekleştirildi. Bu açılı açıklık binanın soyut tasarımını göz önüne sererek, içerisi ile dışarısı arasındaki ilişkinin birleşimini ve ufkun manzarasını vurguluyor."

Aristides Dallas

"Bu benzersiz mağaranın (Ncaved House) ana unsuru, doğuya bakan deniz manzarasının büyük, çerçeveli manzarası ve bütün iç mekanları peyzajla birleştiren iç avlulardı. Alumil'in minimalist alüminyum sistemleri, tam olarak bu amaca ulaşmamıza yardımcı oldu. PHOS serisinin SUPREME S650 kayar sistemini kullandık ve bu seçim, işlevsellik ve sofistike tasarım sunması bakımından çok doğru bir tercih çıktı."

Iliana Kerestetzi

Urban Soul Project

"Alumil ile en zorlu projelerimizden bazılarında mükemmel bir işbirliğimiz oldu. Özel profil üretimindeki becerisi ve yüksek kalite Alumil'i en benzersiz kılan özellikler. Özellikle "Zeus is Loose" projesi için profillerin büyüklüğü konusu hassastı. Hatta tüm cephe açıldı, dolgu duvarları kaldırıldı ve sadece yapısal çerçeve kaldı."

Tasos Georgantzis

PROJENIZI BIZE GONDERIN

Projeleriniz bize ilham veriyor!

Her yeni projeniz bizim için yeni bir öykü. Alumil sistemleri kullandığınız projelerinizin bilgilerini bize yollayın, öykünüze sitemizde yer verelim.