Alumil Turkey
Choose your local website

The Butterfly

Kanada'nın Vancouver kentinde modern bir dönüm noktası olacak ve aynı zamanda insanların günlük yaşamlarını ve genel olarak kentsel peyzajı iyileştirecek bir gökdelen, uluslararası üne sahip mimar Bing Thom'un vizyonuydu. Bu vizyonRevery Architecture'a (eski adıyla Bing Thom Architects) aktarıldı.

The Butterfly, karma kullanımlı işlevler için tasarlanmış 57 katlı etkileyici bir kuledir. Bu, lüksün yanı sıra daha uygun fiyatlı konut birimlerinin ticari alanlarla ve çevredeki çevreyle (yeşil alanlar, eğlence alanları vb.) uyumlu bir şekilde bir arada var olmasına olanak tanıyacak ve topluluk duygusunu artıracaktır.

Dalgalı beton cephe, cam yüzeylerle mükemmel bir şekilde birleşerek binaya hareket hissi ve benzersiz bir karakter kazandırıyor. Seçilen gelişmiş kaldır-sür ve menteşeli alüminyum sistemler, estetik sonucu tamamlarken yüksek enerji verimliliği, maksimum işlevsellik, sağlamlık ve rüzgar direnci sunar.

The Butterfly projesinde kullanılan kaldır & sür ve menteşeli alüminyum sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sırasıyla SUPREME S700 ve SMARTIA S77 ürün sayfalarını ziyaret edin.

Mimar: Revery Architecture (Eski adıyla Big Thom Architects) 

Proje kimliği

Ülke
Canada
Şehir
Vancouver
Favorilerine ekle