Alumil Turkey
Choose your local website

Sremčica’da Çocuk ve Gençlik Kurumu

Çocuklar ve Gençlik Kurumu, Belgrad'ın Sremčica banliyösünde yer almaktadır. Bina kompleksinin çocukların faaliyetleri için kullanılan kısmı, enerji verimliliğini artırmak için yeniden inşa edildi.

Bu bina 1960'lı yıllarda yapıldığı için günümüz enerji standartlarını karşılamıyordu. Projeyi üstlenen Studio  A&D Architects’in hem ısı yalıtım seviyesini yükseltmek hem de cephenin karakteristik unsurlarını korumak için orta düzeyde müdahale etmesine izin verildi.

Binanın enerji verimliliğini artırmaya yardımcı olan, günlük işlemleri kolaylaştıran yüksek işlevsellik sağlayan, aynı zamanda gelişmiş doğal aydınlatma sağlayarak belirlenen hedeflere ulaşılmasında kilit rol oyanayan  alüminyum sistemler (menteşeli & giydirme cephe sistemleri) kullanıldı.

Son olarak, iç mekanlarla ilgili olarak, yeni bir asansörün kurulumu için tasarım gibi binayı daha da işlevsel hale getirmek için yapıldı

Sremčica Çocuk ve Gençlik Kurumu'nda kullanılan menteşeli ve giydirme cephe sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sırasıyla , SMARTIA M11000, COMFORT 9400 ve SMARTIA M450 ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Proje kimliği

Ülke
SIRBİSTAN
Yıl
2019
Favorilerine ekle

Aluminum fabricators

GREMET STOLARIJA D.O.O.