Alumil Turkey
Choose your local website

K Evi

Şıklık ve konfor, K House'un iki ana unsurudur. Belgrad'ın Senjak semtinde yer alan villa, sakinlerine yüksek kaliteli yaşam koşulları sunmak için tasarlanmıştır. 
 
Jasna Kavran ve Ksenija Pantović'in mimarlık ofisi STUDIO OBE, dış mekana ve bina ile bağlantısına dikkat etti. Ev, avluyu çimlerle çevreleyen L şeklinde inşa edilmiştir. Zemin katta, etkileyici iki tarafa katlanır kapı ve geniş pencere açıklıkları ile minimal, sürgülü alüminyum sistemler, dış mekan ve iç mekan arasındaki çizgileri bulanıklaştırarak özgürlük hissi verir.  

 
Üst kat, zemin kattaki brüt betonun grisinin aksine, beyaz duvarlara sahip olduğu için renk olarak farklılaşıyor. Ayrıca kullanılan alüminyum sistemler farklılık gösterir, bu seviyede menteşeli sistemler seçilmiştir. Bina içi ortak alanlar bütünlük duygusu ile tasarlanmıştır. Doğal aydınlatma koşulsuz bir şekilde içeri giriyor ve modern mobilyalar minimal estetiği tamamlıyor. 
 
K House projesinde kullanılan menteşeli ve sürme sistemlerin yanı sıra katlanır kapı sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sırasıyla SUPREME S77,  SUPREME S650 Phos ve SUPREME SF85 ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Proje kimliği

Ülke
Sırbistan
Şehir
Belgrad
Bölge
Senjak
Favorilerine ekle