Alumil Turkey
Choose your local website

Hotel Ambassador

1968’de Sırbistan’ın Niş şehrinde kentin simgesi haline gelen  ikonik Hotel Ambassador inşa edildi.  2019 yılında otelin yeninden inşası tamamlanarak modern tarihinde yeni bir sayfa açıldı.

 

Yeni Hotel Ambassador’un  tasarımından mimarlık firması Alterno NC sorumluydu. Firmanın mimarlarına göre, bu tür konaklama birimlerinin modern gerekliliklerine uyum sağlamak için sert müdahelelere uğrayan iç mekanın aksine, binanın dış cephesi az ölçüde değiştirildi.

 

Binanın önceki tarihinde saygı duyan  ve gösterişli tasarım detaylarından kaçınan temkinli bir yaklaşım izlendi. Giydirme cephe sistemi ve cepheyi donatan reflektif camlar özgün konsepte sonuna kadar hizmet ederek modern bir tarz ve yüksek performans kazandırdı. 5 yıldızlı otel, 70 oda ve 12 süite sahiptir ve tarihi merkezin muhteşem manzarasını sunmaktadır. Buna ek olarak,  iki salonlu bir konferans  katı, modern bir spor salonu, SPA, buhar odası, sauna, VIP, lounge bar ve bir restoranın yanında ziyaretçiye üst kalitede konfor ve hizmet sunar. Hotel Ambassador projesinde kullanılan SMARTIA M50 giydirme cephe sistemi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Proje kimliği

Ülke
Sırbistan
Şehir
Niş
Yıl
2019
Favorilerine ekle

Aluminum fabricators

INTERAL SISTEM D.O.O.