Alumil Turkey
Choose your local website

Comarnic Evi

Doğanın içinde müstakil bir ev, orada yaşayanlar için mükemmel bir inziva yeri olma potansiyeline sahiptir. Romanya'nın küçük Comarnic kasabasındaki bu özel konut, farklı unsurlar arasındaki kompozisyonun mükemmel bir örneğidir.
 LAMA Architectura tarafından tasarlanan ev, ahşap ve taşı ideal bir şekilde birleştirerek benzersiz bir karakter yaratıyor. Bina, farklı kullanımlarla iki seviyede geliştirilmiştir. Ahşabın kullanıldığı kat gündüz mekânlarına, taş kat ise yatak odalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu malzemelerin birbirini takip etmesi, etkileyici dağ manzarasıyla bir bütünleşme duygusu yaratıyor. Alüminyum sistemlerin kullanımı, konutu ideal bir şekilde tamamlar, binanın enerji verimliliğini yükseltir, doğal aydınlatmayı geliştirir ve yüksek işlevselliğe katkıda bulunarak günlük yaşamı kolaylaştırır. Comarnic Evi modern konfor sağlayan ve  doğal çevre ile harmanlanan müstakil bir evdir.
Private House Comarnic projesinde kullanılan menteşeli ve sürme alüminyum sistemler, giydirme cephe sistemi ve giriş kapı sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz SMARTIA S67, SMARTIA S560, SMARTIA M7, SMARTIA MD67 ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz..

Proje kimliği

Yıl
2022
Favorilerine ekle

Aluminum fabricators

SC Winmeeth SRL