Alumil Turkey
Choose your local website

Adice Tıp Merkezi

Tıp Merkezleri  işlevsel olmalı ve aynı zamanda hizmetlerine ihtiyaç duyan insanlara huzur vermelidir..  Novi Sad’ın Adice semtindeki birinci sınıf sağlık ocağının inşası, projenin başarısı için temel ön koşulları karşılamak üzere yukarıda belirtilen tüm unsurları sunuyordu.

 Dba mimarlarının mimari tasarımı iki seviye oluşturdu. Alt kat, cephenin kıvrımlı şekillerinin yarattığı samimiyet duygusuyla zenginleştirilmiş, davetkar bir karaktere sahiptir. Üst kat düz çizgileri takip ederken, birbirine bağlı beş üçgen çatı, konut çatılarını anımsattığı için evdeymiş hissi veriyor.

Menteşeli alüminyum sistem, yüksek ısı yalıtımı, modern tasarım ve kolay erişim sunarak binada tıbbi bakıma ihtiyaç duyanlar için vazgeçilmez bir özelliktir. Ayrıca minimal giydirme cephe sistemi, yüksek enerji verimliliği, artırılmış statik sağlamlık ve artırılmış doğal ışık sağlarken mimari vizyonla mükemmel uyum sağlar.

Adice Sağlık Ocağı projesinde kullanılan menteşeli ve giydirme cephe sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sırasıyla SMARTIA S67 ve SMARTIA M50  ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Proje kimliği

Yıl
2022
Favorilerine ekle